Waluty:
Polska

Polityka prywatności

Niniejsza Polityka prywatności wyjaśnia ogólnie, w jaki sposób chronimy prywatność Twoich danych osobowych. Będzie się to odnosić do wszelkich danych osobowych podanych podczas rejestracji u nas.

Jakie informacje zbieramy?

Rodzaje gromadzonych przez nas danych osobowych zależą od okoliczności związanych z pobieraniem i rodzaju usługi, o którą prosisz. Na przykład, jeśli chcesz kupić produkt z tej strony, możemy zbierać dane, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail, adres wysyłki, adres rozliczeniowy i inne informacje związane z Twoim zakupem.

Ponieważ zgodnie z prawem jesteśmy zobowiązani do uzyskania zgody na zbieranie "informacji poufnych", przyjmujemy, że wyrazili Państwo zgodę na zbieranie wszystkich informacji przekazanych nam w celu wykorzystania zgodnie z niniejszymi zasadami, chyba że zostaniesz poinformowany inaczej. < br>
Jak zbieramy informacje

Możemy gromadzić dane osobowe o Tobie, odwiedzając naszą stronę internetową, kontaktując się z nami za pośrednictwem naszej strony internetowej lub kontaktując się z nami osobiście. Nie gromadzimy żadnych danych osobowych bez Twojej zgody. Uważamy, że twoja zgoda jest udzielana po wypełnieniu pól niezbędnych do ułatwienia transakcji za pośrednictwem tej witryny.

Jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe

Zwykle zbieraj dane osobowe do następujących celów:

1. Aby ułatwić dostęp do naszej strony internetowej, produktów i usług

2. Aby dostarczyć produkty, które zamówiłeś u nas

3. Aby dostarczyć informacji o naszych produktach i usługach

4. Aby poprosić o opinię na temat naszych produktów, usług, marketingu i strony internetowej.

Ujawnianie danych osobowych stronom trzecim

Możemy ujawnić Twoje dane osobowe innym podmiotom w celu, w jakim zostały zgromadzone lub w celach pokrewnych, na przykład w celu dokonania transakcji w Twoim imieniu lub dostarczenia zakupionego produktu. Angażujemy kontrahentów zewnętrznych do świadczenia usług dla nas, co wiąże się z przetwarzaniem danych osobowych, które mamy kontrahenta. Na przykład obecnie z kontrahentami zewnętrznymi:

1. Dostarcz produkty zakupione na tej stronie

Dwa. Udostępnianie elektronicznego transferu środków, przetwarzania kart kredytowych i powiązanych usług


Bezpieczeństwo Twoich danych osobowych

Bezpiecznie przeprowadziliśmy twoje dane osobowe i nie będziemy handlować, wynajmować ani sprzedawać. Podejmiemy wszelkie uzasadnione kroki, aby chronić wszelkie informacje o Tobie. Dane osobowe mogą być przechowywane zarówno elektronicznie w naszym systemie komputerowym. Zapory ogniowe, hasła, oprogramowanie antywirusowe i filtr poczty elektronicznej w celu ochrony wszystkich naszych informacji elektronicznych.